Eteile - sklep z częściami samochodowymi kontakt@eteile.pl, 570 150 145, 570 150 149

570 150 145, 570 150 149, kontakt@eteile.pl

Sklep internetowy z częściami samochodowymi

Sklep internetowy z częściami samochodowymi
Nie wielu ludzi rozumie idee sklepu internetowego z częściami samochodowymi, w związku z czym wyszliśmy wam na przeciw i postaraliśmy się przybliżyć o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.


Obecnie istnieje wiele możliwości zakupu części samochodowych, od autoryzowanych serwisów samochodowych, poprzez sklepy motoryzacyjne i warsztaty samochodowe. Coraz większą popularnością w dzisiejszych czasach cieszą się internetowe sklepy z częściami samochodowymi, co jest najwygodniejszą formą nabycia części do naszych samochodów. Jednym z przykładów jest niedawno otwarty, ale dobrze rozwijający się sklep internetowy www.eteile.pl oferujący części nowe i używane.


W wyborze odpowiedniej części, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, pomoże doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza. Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. W przypadku części używanych, każda z nich przed wystawieniem na aukcję jest wnikliwie sprawdzona pod kątem stanu technicznego i zdatności do użycia. Ciągłe powiększanie asortymentu pozwala na poszerzanie grupy docelowej, dzięki czemu sklep eteile.pl staje się coraz bardziej popularny i jest pretendentem do uzyskania pozycji lidera w internetowej sprzedaży części samochodowych. Znalezienie odpowiedniej części nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu dzięki zastosowaniu wyszukiwarki oraz możliwości skorzystania z szeregu dostępnych filtrów wyszukiwania.


Na klientów sklepu czeka wiele promocji i konkursów, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody z dziedziny części samochodowych. Zaletą korzystania z internetowych sklepów z częściami samochodowymi jest możliwość nabycia produktów w niższej cenie niż w stacjonarnych sklepach. Związane jest to m. in. z brakiem opłat za wynajem lokalu, mniejszymi marżami oraz mniejszą liczbą zatrudnionych pracowników. W przypadku nowych części sklep oferuje zarówno części oryginalne, powszechnie znanych i renomowanych producentów, które są wykorzystywane na tzw. pierwszy montaż, jak i tańsze zamienniki o bardzo dobrej jakości pochodzące od mniej znanych ale równie dobrych producentów. Zakup nowych części samochodowych objęty jest gwarancją, której warunki określone są przez producenta. Ciągła styczność pracowników z częściami samochodowymi pozwala na zdobywanie doświadczenia w tym zakresie, a w konsekwencji na szybki i trafny dobór odpowiedniej części do naszego pojazdu. Nadrzędnym celem naszego sklepu jest jak najlepsze i fachowa obsługa klientów. Każda z zakupionych przez państwa części przed wysyłką zostaje sprawdzona przed pracowników pod kątem wad, a w przypadku części używanych pod kątem zgodności towaru z opisem zawartym w aukcji. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy doborze odpowiednich auto części nasi pracownicy pomogą w zidentyfikowaniu pojazdu i podpowiedzą, która z części będzie pasować do konkretnego modelu samochodu. Oferujemy wysyłkę zakupionych auto części na terenie całego kraju przy możliwie jak najniższych kosztach wysyłki. Każda z wysyłanych części jest dokładnie zapakowana w celu zapewnienia jak najmniejszego ryzyka wystąpienia uszkodzeń w trakcie transportu. Wysyłamy również przesyłki gabarytowe, do których należą m. in zderzaki, elementy karoserii, silniki, skrzynie biegów, tłumiki itp. Więcej informacji na temat oferowanego asortymentu w artykule: ...linki...


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi ETEILE.pl pod numerami telefonów umieszczonymi w górnej części naszej strony w zakładce Kontakt.

fake watches uk

Polecane produkty

Czytaj również

Jak dbać o silnik BMW N47 aby uniknąć kosztownej naprawy
W tym artykule omówimy praktyczne porady, które pomogą zwiększyć żywotność silnika BMW 2.0 N47 oraz uniknąć awarii rozrządu, który jest główną przyczyną usterek. Poruszymy tematy związane z regularną konserwacją, monitorowaniem stanu rozrządu oraz najlepszymi praktykami naprawy awarii. Dzięki tym wskazówkom będziesz mógł utrzymać silnik w dobrej kondycji przez wiele lat.
Skoda Rapid – Kompromis pomiędzy Fabią a Octavią
Zachęcamy do zapoznania się z historią modelu Skody który jest kompromisem pomiędzy małymi a dużymi samochodami. Bohaterem dzisiejszego artykułu jest Skoda Rapid.
Typowe usterki fiata 500

Fiat 500 jest samochodem z ogromną tradycją. Pierwsza generacja Fiata 500 opuściła fabrykę w 1957 r., jednak jego korzenie sięgają 1936 r., kiedy fabrykę opuścił Fiat Topolino będący poprzednikiem Fiata 500. W dzisiejszym artykule skupimy się jednak na generacji Fiata 500 produkowanej w latach 2007-19 i opiszemy jej najczęstsze usterki.

Fiat Panda - historia modelu
Panda jest jednym z najdłużej produkowanych modeli Fiata, należy do segmentu aut miejskich a jego historia zaczęła się już w 1980 roku. W dzisiejszym artykule zagłębimy się dokładniej w historię tego modelu.